10-03-2014 Τελική υπενθύμιση προς τις ΕΛΜΕ για το 10ο Εκπ. Συνέδριο

ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΕΛΜΕ:

Α Αθήνας, Στ Αθήνας, Ζ Αθήνας, Α-Γ Ανατ. Αττ., Β Ανατ. Αττ., Δ Ανατ. Αττ., Ε Ανατ. Αττ., Γ Δυτ. Αττ., Λιοσίων-Ζεφυρίου-Φυλής, Ελευσίνας, Πειραιά, Πειραιά Β (Σχολ Κορυδαλλού), Σιβιτανιδείου, Αρκαδίας, Α Αχαϊας, Β Αχαϊας, Α Δωδ/σου, Α Έβρου, Β Έβρου, Εορδαίας, Ζακύνθου, Ηρακλείου, Β Θεσ/νίκης, Γ Θεσ/νίκης, Δ Θεσ/νίκης, Ε Θεσ/νίκης, Θήρας, Ικαρίας, Καβάλας, Κέρκυρας, Κεφαλονιάς, Β Κορινθίας, Λακωνίας, Λευκάδας, Λήμνου, Β Μεσσηνίας, Ξάνθης, Πάρου, Ρεθύμνου και Χίου

Ενόψει της τελικής επεξεργασίας της λίστας των συμμετεχόντων στο 10ο Εκπαιδευτικό Συνέδριο της ΟΛΜΕ στα Ιωάννινα (28-30/3/14), παρακαλούμε όπως αποστείλετε τα ονόματα των αντιπροσώπων σας συμπληρώνοντας τα στοιχεία τους στο έγγραφο που ακολουθεί στο fax 210 3311338 ή στο email της ΟΛΜΕ olme@otenet.gr, το αργότερο μέχρι την Πέμπτη, 13/3/2014.

Εάν  δεν προτίθεστε να στείλετε αντιπρόσωπο ενημερώστε, επίσης, αποστέλλοντας ένα απλό έγγραφο στο παραπάνω email ή fax ή ενημερώστε τηλεφωνικά τη Γραμματεία.

Μετά και την παρέλευση της παραπάνω ημερομηνίας (Πέμπτη, 13/3/2014), δεν θα υπάρχει δυνατότητα από την ΟΛΜΕ της κράτησης των δωματίων, λόγω της ιδιαιτερότητας της περιόδου (σχολικές εκδρομές, διάφορα άλλα συνέδρια) στην πόλη των Ιωαννίνων.

Κατεβάστε το σχετικό αρχείο σε μορφή pdf … εδώ