31-03-2016 Δήλωση συμμετοχής των ΕΛΜΕ Δυτ. Ελλάδας, Πελοποννήσου και Ιονίων στην ημερίδα για την ΤΕΕ στην Πάτρα στις 11/4/16

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΝ

Αθήνα, 31/03/2016

ΠΡΟΣ τις ΕΛΜΕ:

Α, Β Αιτ/νίας, Α, Β Αχαϊας, Ηλείας, Α, Β Μεσσηνίας, Αργολίδας, Αρκαδίας, Λακωνίας, Α, Β Κορινθίας, Κεφαλλονιάς, Ζακύνθου

Συναδέλφισσες, Συνάδελφοι,

Όπως γνωρίζετε το ΔΣ της ΟΛΜΕ θα πραγματοποιήσει τη Δευτέρα, 11 Απριλίου 2016, από τις 10.00 έως τις 17.00 ημερίδα με θέμα: Τεχνική Επαγγελματική Εκπαίδευση, Κριτική και διεκδικήσεις, στην Πάτρα, στο Ξενοδοχείο ΑΣΤΗΡ (Αγίου Ανδρέου 16 και Αράτου, Πάτρα).

Στην ημερίδα θα συμμετέχουν τα μέλη των ΔΣ των ΕΛΜΕ στις οποίες απευθύνεται το παρόν ενημερωτικό, οι αιρετοί των αντίστοιχων ΠΥΣΔΕ και ΑΠΥΣΔΕ καθώς και δύο συνάδελφοι από κάθε ΕΠΑΛ, της περιοχής ευθύνης σας.

Επειδή, θα πρέπει να δοθεί ονομαστική άδεια από τους Περιφερειακούς Δ/ντές Εκπαίδευσης στους παραπάνω συναδέλφους, θα πρέπει το αργότερο μέχρι την Τετάρτη, 6/4/2016, οι παραπάνω ΕΛΜΕ να αποστείλουν στο email της ΟΛΜΕ olme@otenet.gr την κατάσταση που ακολουθεί στη 2η σελίδα, συμπληρωμένη με τα ονοματεπώνυμα και τα σχολεία όπου υπηρετούν οι συνάδελφοι (δηλαδή τα ονοματεπώνυμα και τα σχολεία των μελών των ΔΣ των ΕΛΜΕ, των αιρετών ΠΥΣΔΕ, ΑΠΥΣΔΕ και των συναδέλφων-υπηρετούντων σε ΕΠΑΛ αυτών των περιοχών), ώστε έγκαιρα να δοθεί η συνδικαλιστική άδεια και να αποσταλεί στα σχολεία.

Για να δείτε την αίτηση συμμετοχής που πρέπει συμπληρωμένη να αποσταλεί στην ΟΛΜΕ μέχρι τις 6/4/16 πατήστε … εδώ